21.5 C
TIRANA
Friday, June 9, 2023

Shkodër, makina merr flakë në ecje

Një automjet është përfshirë nga flakët në zonën e njohur si Bexhisteni në hyrje të Shkodrës Ngjarja ka ndodhur mesditën e kësaj të premtje,...

Ja për çfarë mund ti përdorni fijet e bananave.

Banania është veçanërisht e pasur me kalium, fibër, vitaminë C dhe B6. Ekspertët këshillojnë që njeriu mund të konsumojë dy banane në...

Ekzekutoi Nardin e Bujtinave të Thethit, autori kapet në Danimarkë

Është kapur dhe është ekstraduar nga Danimarka 27-vjeçari nga Shkodra, autori i dyshuar i vrasjes së Nard Polisë. Shtetasi K. S. alias K....

Ja kush është mashtruesja seriale e UNICEF

64 vjeçarja Violeta Petro e arrestuar nga policia e Tiranës me akuzën e mashtrimit, fshehjes se të ardhurave dhe mospagim të taksave dhe tatimeve,...

Uthulla e mollës trajton problemet shëndetësore si dhe ato estetike.

Uthulla e mollës, është përdorur për të trajtuar një sërë problemesh shëndetësore dhe estetike. Kohëve të fundit ajo po përdoret thuajse në të gjitha...

E rëndë / 13-vjeçari shqiptar vret babain, po i dhunonte të ëmën

Një ngjarje tepër e rëndë ka ndodhur në një familje nga Kosova. Një 13-vjeçar ka qëlluar për vdekje të atin.

Gjendet e djegur makina e autorëve, ja çfarë u gjet në brendësi të automjetit...

Është gjendur disa orë pas atentatit makina e autorëve të ngjarjes së ditës së sotme, ku mbeti i plagosur prokurori Arjan Ndoja, shoferi i...

Prioritet për 2019, dosjet e politikanëve peng dhe krimet mafioze pa autor

Pak ditë më parë, Etilda Gjonaj si ministre e Drejtësisë i dorëzoi Kryeprokurores Arta Marku listën e prioriteteve në fushën e drejtësisë , në...

Akademiku i njohur shqiptar, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Akademiku i njohur Moikom Zeqo është në gjendje kritike për jetën. Mësohet se prej disa ditësh ndodhet i shtruar në spitalin Nënë Tereza në...
0FansLike
66,166FollowersFollow
32,500SubscribersSubscribe

Featured

Most Popular

Aksident i rende: Makina përplas një fëmijë

Një fëmijë ka mbetur i plagosur, si pasojë e përplasjes nga një makinë teksa po kalonte rrugën. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm...

Latest reviews

Batuta e Kryemadhit: Bëj dashuri me Ilir Metën, jo vetëm politikë

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka folur për shumë çështje mbrëmjen e sotme në News24 në emisionin “Dritare me Rudinën”. Nga marrëdhënia me kryetarin...

Indeksi i krimit 2019, Shqipëria përkeqëson renditjen, e 12-ta në Europë.

Ditët e para të 2019-s nisën me një bilanc jo të mirë për sa u përket veprave penale, që nga vrasjet brenda familjes deri...

Horoskopi / Një ditë e jashtëzakonshme e enjtja për këto 3...

Dita e sotme do të jetë mjaft pozitive për tre shenjat e mëposhtme të Horoskopit. Ja çfarë kanë parashikuar astrologët për ta: Gaforrja Kjo ditë do të...

More News