20.5 C
TIRANA
Friday, December 1, 2023

MOST POPULAR

Vetitë kuruese të dëllinjës së kuqe

Dëllinja mund të krahasohet me një thesar të çmuar vlerash për organizmin. Antioksidantët tek dëllinja e kuqe luajnë një rol të jashtëzakonshëm...

Vetitë kuruese të dëllinjës së kuqe

Dëllinja mund të krahasohet me një thesar të çmuar vlerash për organizmin. Antioksidantët tek dëllinja e kuqe luajnë një rol të jashtëzakonshëm...

Parashikimi i motit për sot/ ja zonat më të prekura në...

Për sot moti parashikohet te jetë me kthjellime dhe vranësira në orët e mesditës. Përgjatë relieveve malore vranësirat do të pasohen nga...

PEOPLE

LIFE

DESIGN

0FansLike
66,166FollowersFollow
32,500SubscribersSubscribe

LATEST VIDEOS

TECH POPULAR

TRAVEL

Maks Haxhia rrëfen gafat e prokurorisë

Një seancë maratonë që ka zgjatur 10 orë, e shoqëruar me kundërshti nga ana e avokatëve. 24 nga 34 të pandehurit e çështjes “Avdylaj”...