Një lajm i mirë për të gjithë fansat e ‘Ertugul-it’, tani do vij më pranë jush. Më afër nga se mund ta mendoni.

821

Aktori turk  Engin Altan Düzyatan, u bë i famshëm nga roli në serialin ‘Ertugul’ i cili transmetohet në ekranin e tv Klanit.

Për këtë arsye aktori është dhe një ndër më të komëntuarit dhe më i ndjekuri në botën e showbizit.

Së fundmi aktori ka marrë një ofertë të parezistueshme nga familja e Emirit të Kuvajtit.

Sheikët në fjalë i kanë ofruar aktorit të prodhojnë një parfum që do të mbajë emrin e tij dhe kanë premtuar që do ta shpërndajnë në të gjithë botën.

Engin ka udhëtuar në lindjen e mesme me bashkëshorten dhe pasi pranoi propozimin, mediat turke bëjnë me dije se kanë nisur bisedimet me firmat më të njohura të parfumeve në botë.