Eni Koçi publikon këngën e re "Jemi dashtë"

6967

Këngëtarja e talentuar dhe mjaft simpatike ka pak minuta që ka publikuar në YouTube këngën e saj më të re me titull “Jemi dashtë”.
 
Hiti i sapopublikuar i Eni Koçit pritej me padurim nga mijëra fansa të saj, të cilët e kishin bombarduar faqen në Facebook të këngëtares me mesazhe të shumta.

Si gjithmonë, Eni Koçi nuk i ka zhgënjyer fansat me këngën e saj të shumëpritur, e cila është realizuar nga studio muzikore “United Records” dhe këngëtari i mirënjohur kosovar, Genc Prelvukaj.
 
Klipi i këngës “Jemi dashtë” nga Eni Koçi është realizuar nga “Blackfish Entertainment” në Tiranë, ndërsa këngëtarja shfaqet si gjithmonë sharmante dhe mjaft joshëse me veshjet e Atelie “Glam by Eni and Greta”.