Kujt i thojnë ‘ Tu luta’ Vjosa Emini dhe Gunzey?

227

Dy këngëtarët e njohur Vjosa Emini dhe Gunzey, kanë publikuar këngën më të re në duet, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

“Tu luta” mban titullin kënga, e cila vjen përplot ritëm dhe me interpretim të shkëlqyer nga dyshja në fjalë.Kënga vjen e realizuar dhe me videoklip.

Premierë: “Tu luta” nga Gunzey dhe Vjosa Emini
Dëgjim të këndshëm

https://youtu.be/vFi0aMtGtQE