Xhemi Shehu prezanton nënën, duken si dy motra (Foto)

90

Moderatorja e talentuar Xhemi Shehu ka postuar nje foto nje foto me nenen e saj në rrjetet sociale madje nuk ka asnjë foto me bashkëshortin dhe shumë rrallë me ndonjë prej vogëlushëve të saj.

Ajo duket e lumtur dhe e qeshur si gjithmon. Ajo nuk para poston foto te familjes se saj por ajo ka thyer rregullin dhe ka publikuar një video ku duket nëna e saj që e shoqëron në palestër.