Ardit Gjebrea bën dedikimin prekës për të ëmën.

53

Kane kaluar dy vite nga ndarja nga jeta e njeriut me te shtrenjte te jetes se tij dhe Ardit Gjelbrea e ka bere nje dedikim prekes.

Mesa duket moderatori ende nuk eshte mesuar dhe trishtimi i tij eshte i dukshem.

Ne instagramin e tij moderatori ka postuar nje foto me nje karrike bosh e cila perfaqeson vendin bosh qe e ema ka lene tek ai dhe mbi te shkrimi “Me mungon”.