EFEKTIVI I RENEA-S BIE NË GREMINË, PRITET NDËRHYRJE NGA AJRI

148

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme. Si pasojë e rënies nga lartësia Ai ka dëmtuar të dyja këmbët

Ngjarje e rende ne Dukagjin. Nje efektiv policie i forcave renea ka rene ne gremine nga nje lartesi e konsiderueshme dhe eshte e veshtire nxjerrja e tij.

Ai ka demtuar te dyja kembet. Forcat e policise dhe renea eshte nisur drejt vendit te ngjarjes. pritet dhe nderhyrja nga ajri. Efektivi eshte identifikuar si Bledar Beluli.

Ngjarja eshte regjistruar ne malin e zorgjit, kordat përmbi Theth nje zone shume e rrezikshme dhe e thepisur