Denoncoi në spak AKSH-shin Kërrcënohet Geni Progmi

149

Genti Progni me profesion inxhinier informatike dhe programues ka qënë shumë aktiv në denoncimet e bëra në SPAK (Struktura e Posaçme Anti-Korrupsion) por dhe në media duke bërë përgjegjës AKSH-in Agjencia Kombetare e Shoqerise se Informacionit) për nxjerrjen e informacioneve sensitive të Shqiptarëve vitin e kaluar.

Ja postimi i plotë:

Po! Familja ime eshte ne rrezik!
Ne makinen e vetme ne emer te familjes time (bashkeshortes), ne makinen qe leviz cuni im eshte gjetur nje airtag i vendosur per te pakten 1 jave te cilin e zbulova dje! I vendosur poshte targes se makines ka gjurmuar prej nje jave te gjitha levizjet!

Gjithcka lidhet vetem me iniciativen time per ti cjerrur masken AKSHIT , dyshoj vetem te personat qe une i kam denoncuar! Kam bere denoncimin sipas ligjit dhe po pres organet te bejne detyren, falenderoj per reagimin e shpejt dhe pres te kete rezultate!

Kushdo qe ka guxuar te afrohet kaq shume nuk me tremb aspak! As nuk do me largoje dot nga Shqiperia e as nuk do me mbylle gojen! Pushka top e mua me ka nga pas!!! Shihemi shpejt burracak!!!