Shkodër / Gjenden të vrarë burrë e grua brenda në makinë

1401

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e së dieles. Burrë dhe grua janë gjetur të vrarë me armë zjarri brenda në makinë pranë stadiumit “Loro Boriçi”.

Akoma nuk dihen shkaqet e ngjarjes së rëndë ndërkohë që forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

Flitet se viktima ëahtë ish polic.