Maskat në Korçë, grabitet automjeti dhe dhunohen 2 persona

499

Një automjet është grabitur mbrëmjen e vonë të së mërkurës në periferi të Korçës.
Raportohet se persona të maskuar dhe të armatosur, pasi dhunuan shoferin dhe pasagjerin, kane grabitur automjetin e tyre dhe më pas janë larguar.
Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve të ngjarjes.