Noizy flet për marrëdhënien me vajzën e tij.

52

Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe shumë i suksesshëm Noizy i ftuar në NIN ka folur si rrallëherë për jetën personale dhe vajzën e tij Leandra. 


Noizy u shpreh se e mban larg vëmendjes së mediave Leandrës pasi ajo nuk dëshiron të bëhet e famshme. Ai tregoi se Leandra është një pasqyrim i tij dhe se ngjajnë shumë së bashku.


Leandra është shumë mirë nuk flet shumë. Është gocë e urtë shumë e turpshme origjinal si unë. Ajo është pasqyra ime dhe do e ketë gjithnjë mbështetjen time por nuk e ekspozoj shumë sepse ndoshta ajo nuk do që bëhet personazh publik si unë, u shpreh Noizy.