E pabesueshme sa vjeç mbushi Albërie Hadërgjonaj.

65

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Albërie Hadërgjonaj festoi dje ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë Albërie ka marrë urime të shumta nga miqtë e fansat por urimin më special ia ka bërë e bija Anxhelina.

Gëzuar ditëlindjen mamasë time të mrekullueshme. Vetëmohueses më të dashurës dhe më të bukurës si brenda dhe jashtë. Të dua me gjithë zemër dhe shpirt, shkruan Anxhelina.

Albëria mbushi 45 vjeç edhe pse nuk duket fare për moshën që ka.