Ema Andrea prezanton për herë të parë vëllain binjak dhe motrën (Foto)

52

Ema Andrea dhe motra e saj Antonela Hako kanë dalë për herë të parë bashkë në një emision.

Pjesë e emisionit u bë dhe vëllai i aktores Ema Andrea. Për të gjithë ju që nuk e dini Ema ka një vëlla binjak i cili quhet Enea.

Nëpërmjet një videoje që u transmetua gjatë emisionit Enea iu përgjigj disa pyetjeve vërtet interesante që ngjallën kureshtjen e të gjithëve.