Rama filmon sherrin në Kuvend dhe e poston në Facebook-un e tij

675

Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me tensionet e sotme në Kuvend, ku deputetët e opozitës bllokuan foltoren.
“Vizion Program Skuadër Lidership për Shqipërinë”, shkruan Rama në FB, duke ironizuar deputetet e opozitës