Tra*gjike/ Plas sherri mes dy familjeve, vr*itet gabimisht 8-vjeçari

161

Një tra*gjedi ka ndodhur mbrëmjen e sotme, 14 tetor në Greqi ku mbeti i vr*arë një 8-vjeçar rom.

Sipas informacioneve të para dy familje rome dyshohet se janë përleshur për arsye ende të panjohura dhe më pas kanë marrë ar*mët.

Protothema.gr shkruan se nga të shtënat ka mbetur i vr*arë i mituri.

Dyshohet se nëna e 8-vjeçarit ka parë autorët e të shtënave dhe ka dhënë deklaratën e saj në polici.

Ngjarja është ende nën hetim.