Moti Sot, e enjte 24 shkurt 2022

185

Dita e enjte 24 shkurt do të vijojë të jetë me mot të qëndrueshëm dhe pa reshje.

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit do të jenë: në bregdet 7 deri në 14 °C, në vendet e ulëta 7 deri në 15 °C dhe në vendet malore 4 deri në 13 °C.