Moti Sot, e hënë 15 nëntor 2021

383

Moti nesër parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Gjithashtu do ketë reshje shiu të izoluara përgjatë vijës bregdetare jugore.

Era do të fryjë me drejtim jugperëndimi – veriperëndim e lehtë duke u shoqëruar me valëzimin në dete të forcës 1 ballë.