Shqiptari vret vajzën, gruan dhe më pas veten

143

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të enjte në Isselburg të Gjermanisë.

Mediat e huaja raportojnë se një shqiptar nga Kosova ka vrarë vajzën, gruan dhe më pas veten.

Fqinjët thanë se familje kishte prej kohësh debate. Sipas tyre, ata diskutonin për divorcing dhe se kujt i takon shtëpia.

“Unë e njoh mirë familjen. Fatkeqësisht ka pasur një mosmarrëveshje për një kohë të gjatë. Ishte në lidhje me divorcin dhe kush duhet të merrte shtëpinë,”, tha një fqinj.