Maskat në aksion, grabisin tre biznese gjatë natës

294

Tre biznese janë vjedhur mëngjesin e kësaj të diele në qytetin e Tepelenës.

Persona të maskuar me maska kanë vjedhur me forcë duke thyer xhamet një supermarket, një dyqan bulmeti si dhe një pastiçeri.

Vjedhejt janë bërë rreth orës 03:00 të mëngjesit ndërsa bëhet e ditur se peronat e maskuar kanë grabitur edhe kamerat e e sigurisë të sueprmarketit.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.