Vlorë, “luftë” në lagjen “Pavarësia

483

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar në lagjen “Pavarësia” të Vlorës, pasditen e së premtes.

Disa persona janë konfliktuar dhe më pas kanë shtënë në drejtim të njëri-tjetrit.
Ende nuk ka të shoqëruar. Policia është në ndjekje të autorëve.