Pak orë para koncertit të Daddy Yankee në Tiranë.

584

Kanë mbetur pak orë nga koncerti madhështor i këngëtarit nga Porto Rico, Daddy Yankee, në sheshin “Skënderbej”, nëTiranë.
Organizatorët po vijojnë punën për përgatitjen e skenës si dhe ambjenteve në shesh.
Koncerti do të fillojë me Encën dhe Ledri Vulën, para se Daddy Yankee të nisë performancën e tij madhështore, që do të zgjasë rreth 90 minuta.
Biletat për koncertin e mbështetur nga Top Channel, shiten në sheshin “Skënderbej”. Biletat janë të ndara në disa kategori, ato nisin nga 19.5 euro, ndërsa për ata që duan më shumë komoditete si tavolina, ndenjëse dhe një pamje më të mirë të skenës, koncerti rezervon zonat Vip Gold, Platin dhe Diamant.