Shkëlzen Berisha feston 40-vjetorin, ja si e surprizon Armina Mevlani

569

Shkëlzen Berisha, djali i ish-kryeministrit Berisha ka festuar ditëlindjen e tij i surprizuar dhe i rrethuar me shumë dashuri.
Partnerja e tij, Armina Mevlani është kujdesur që të realizojë një surprizë për të.Në foton e publikuar në rrjetet sociale, shihet një ambient shtëpie i dekoruar me tullumbace të kuq, ndërsa Shkëlzeni duke fotografuar diçka.
Armina dhe Shkëlzeni janë ndër çiftet më të preferuara për publikun, dhe jo pak herë janë në kryetemën e mediave rozë.
Padyshim që për djalin e ish-kryeministrit kjo ka qënë një surprizë mjaft e bukur, ndërkohë jemi duke pritur foto të tjera që çifti do të publikojë.