Shpërthim me tritol në shtëpinë e Armand Dukës në Durrës

233

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në shtëpinë e kreut të FSHF Armand Duka në Durrës. Një shpërthim me tritol ka ndodhur pak minuta më parë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe punon për sqarimin e plotë të rrethanave të saj.