VIDEO/ Rita Ora ndez sheshin me vallen e Tropojës

736

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka ndezur kryeqytetin mbrëmjen e sotme me këngët e saj.
Rita këndoi kengen e saj me te fundit te publikuar “Soul Survivor” qe do te jete pjese e albumit qe ajo tha se do ta nxjerre kete vit.
 
Me nje pjese te tekstit te kesaj kenge Rita percolli edhe nje mesazh te ndjere ku nder te tjera nenvizoi faktin se duhet te jemi ata qe duam.
Më pas ajo u shfaq duke kercyer nje pjese te valles se famshme te Tropojes, teksa ne sfond u shfaq flamuri kuq e zi.
“Mirupafshim, faleminderit shume” ishin fjalet e fundit te Rites teksa emri i saj thirrej vazhdimisht nga fansat.
 
Kane qene plot 60 minuta qe kengetarja e famshme ka kenduar para publikut shqiptar, e ne fund nje fotografi me grupin qe e shoqeronte dhe u largua nga skena teksa fishekzjarret ndricuan qiellin e kryeqytetit.