21.5 C
TIRANA
Saturday, August 13, 2022

Infinite Load Articles

Doni të lini duhanin? Atëherë përdorni këto ushqime

Nëse lini pirjen e duhanit, mënyra më e shpejtë për të pastruar trupin tuaj nga nikotina është duke përdorur disa ushqime të...

NUK VRITET PAFAJSIA!

Jehona dhe përjetimi i tragjedisë të djeshme në plazhin e Himarës, ku nji fëmijë i pafajshem i bashkohet korit të engjujve të...

Duhet ndërhyrja e ushtrisë në mënyrë të menjëherëshme!

Ndryshimi i vitit të mbrapshtë 1997 me vitin 2022 është se atëherë ishin të gjithë të armatosur, ndërsa tani janë vetëm "ushtritë"...

“Bomba” e Presidentit malazez: Rama dhe Vuçiç duan të zhdukin Kosovën

Presidenti i Malit të Zi, Milo Gjukanoviç, bëri një parashikim të frikshëm mbi mënyrën se si ai mendon se do të përfundojë...

Territorialja, Mirdita dhe padrejtësia që lindi me instalimin e diktaturës

Mirdita, një prej trevave me histori të spikatur në trojet shqiptare prej vitit 1945 përballet me pasojat e padrejtësisë së një reforme...

Zbulohet fabrika e drogës në Ohër, arrestohet dhëndri i një politikani...

Zbulohet fabrika e drogës në Ohër, arrestohet dhëndri i një politikani shqiptar Në orët e hershme të mengjesit policia...

MOST POPULAR

HOT NEWS