Kush është futbollisti që është fiksuar pas Kejvina Kthjellës?

42

Modelja e njohur Kejvina Kthella ndiqet nga një numër i madh njerëzish në rrjetet sociale, ndërsa herë pas here ndanë edhe foto me ndjekësit e saj.

Së fundmi ish velina ka postuar disa foto dhe video ku si gjithmonë duket joshëse dhe e kuruar deri në detaj dhe sigurisht që ka marrë një feedback shumë pozitiv nga fansat.

Mirpo është vënë re që Velina ka një fans të veçantë që nuk lë foto pa i kometurar. Bëhet fjalë për për 40 vjeçarin Mohammadou Idrissou, i cili ka luajtur me ekipe të njohur te kampionati gjerman si Hannover, Freiburg, Frankfurt, Borussia.

Pothuajse në çdo postim fudbollisti i ka dërguar modeles emoji me zermra, duke na lënë të kujtojmë se është i fiksuar pas saj, por modelja në as një koment nuk i ka kthyer përgjigje.