E rëndë në Pukë! Pëson aksident Alfred Lela, zhduket njëri nga personat që e shoqëronte

407

Një person rezulton i zhdukur mbrëmjen e sotme pasi makina ku po udhëtonte ai ka dalë nga rruga në Munellë të Gjegjanit në Pukë

Në makinën në fjalë udhëtonte gazetari Alfred Lela së bashku me dy alpinistë, kur ajo ka dalë nga rruga dhe ka rënë disa metra në greminë.

Mësohet se gazetari Alfred Lela ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore, ndërkohë një person nuk gjendet.