Moti Sot, e diel 14 nëntor 2021

208

Moti nesër parashikohet i kthjellët dhe me vranësira të pakta kalimtare kryesisht përgjatë relieveve malore.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – veriperëndim e lehtë, duke u shoqëruar me valëzim në dete të forcës 0-1 ballë.