Breshëri plumbash ndaj një “Audi”, shënohen 2 të vdekur/ Zbardhen detaje të reja

498

Pak minuta më parë, janë derdhur breshëri armësh ndaj një makine tip “Audi” të bardhë, ku mbetën të vdekur drejtuesi dhe pasagjeri.

Po ashtu, mësohet se sulmi me armë ka qenë agresiv dhe besohet se janë lëshuar drejt makinës dhjetëra plumba. Nuk dihet ende identiteti i personave që i është bërë atentat dhe as shkaqet, ndërkohë policia ndodhet në vendngjarje dhe ka krijuar perimetrin e nevojshëm për të kryer hetimet.