Moti Sot, e martë 2 mars 2021

95

Moti parashikohet me vranësira mesatare deri të dendura.

Reshjet e shiut parashikohen që prej orëve të para prej mesnatës me intensitet të ulët deri mesatar në veriperëndim. Në pjesën tjetër të vendit shi i dobët lokal.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut hera herës e fortë në pjesën bregdetare duke sjellë dhe det trazuar të forcës 5-6 ballë.