Moti Sot, e martë 6 tetor 2020

46

Moti do të jetë me kthjellime dhe alternime vranësirash kalimtare.

Era do të fryjë me drejtim Jugperëndim – Juglindje me shpejtësi deri 1-15m/sek, duke u shoqëruar me një valëzim të forcës 1-2 ballë.