Elita Rudi më e lumtur se kurrë, na prezanton me vjehrrën

500

Lidhja e moderatores Elita Rudi me reperin Gjiko veç sa po vjen dhe forcohet
E derisa çifti janë parë në pushime se bashku për Shën Valentin në vendin e Kapuletëve dhe Motagëve në Firencë, pra në vendin e Romeo e Zhuljetës, tash kjo lidhje është forcuar edhe më shumë.
Në një video që ka postuar Elita në Instagram është shfaqur e lumtur në krahë të nënës së reperit Gjiko.
Edhe nusja më shumë mundësi e Gjikos është parë e lumtur në krahët e vjehrrës së saj me të cilën kanë dalur për një shëtitje në Prishtinë.