Xhenet e Sulltanesha Kosem kapet mat me të dashurin 16 vjet më të vogël

540

Aktorja e njohur turke Esra Dermancioglu është bërë e njohur në Shqipëri si fillim me rolin e Mukades në serialin “Fatmagyl” dhe së fundmi me rolin e Xhenet në serialin “Sulltanesha Kosem”. Nga mediat turke është mësuar se Esra është në një lidhje me një djalë 16 vjet më të vogël. Aktorja e njohur është 48 vjeçe, ndërsa i dashuri që quhet Omer Gunes është 32 vjeç.
Ata të dy janë fotografuar të kapur përdore në një vend të Turqisë. Omer nuk i ka pëlqyer aspak kjo gjë kur kuptoi se po fotografoheshin, ndërsa Esra u dhuroi një buzëqeshje paparacëve

source:revistawho