Moti Sot, e premte 25 shkurt 2022

366

Vendi ynë edhe për ditën e nesërme do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti parashikohet i kthjellët  me vranësira te pakta kalimtare në relievet e larta malore.

Era do të fryjë me drejtim juglindje – veriperëndim e lehtë e mesatare në bregdet duke u pasuar nga valëzim i forcës 1 dhe 2 ballë.