Moti Sot, e martë 23 nëntor 2021

261

Nesër parashikohet të ketë mot kryesisht të kthjellët, vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

Parashikohet mjegull dhe mjegullinë lokale në lugina në orët e mëngjesit.

Era do të fryj nga kuadrati i veriut e lehtë deri mesatare, duke u pasuar nga valëzim i forcës 3 ballë.