Horoskopi 3 Tetor, ja parashikimi i yjeve për ju

255

Dashi – Duajeni jetën dhe gjërat e bukura. Sidoqoftë, kjo rrezikon të ndikojë shumë në financat tuaja, pasi nuk kurseheni shumë kur duhet të blini gjërat qe ju dëshironi. Edhe nëse situata ekonomike është e mirë, përpiquni të mos e teproni! Në dashuri ndiheni më të shqetësuar se zakonisht, yjet djallëzorë sugjerojnë që jeta është e shkurtër dhe nuk ia vlen t’i mohoni vetes asgjë.

Demi – Ndaloni dhe qëndroni në gatishmëri deri në pasdite. Qiell i qetëdo t’ju lejojë të meditoni për gjithçka që ju rrethon dhe të merrni hapësira të nevojshme vetëm për ju. Drejtojuni vetes tuaj me momente lehtësie, duke bërë atë që ju pëlqen më shumë, duke bërë një lojë në TV, duke organizuar një udhëtim jashtë qytetit me miqtë, etj. Si çift, një ortek ëmbëlsie ju pret.

Binjakët – Ditë e qetë dhe e rrjedhshme. Nuk ju mungon energjia, por do të keni pak dëshirë të përkushtoheni në gjëra interesante. Përmirësoni marrëdhënien në çift dhe do ta demonstroni, duke e mbushur partnerin tuaj me vëmendje. Nëse jeni beqar, kontrolloni të gjitha mesazhet në celularin tuaj pasi një ftesë surprizë, mund të të bëjë të kalosh një ditë të mrekullueshme.

Gaforrja – A ndiheni të shqetësuar, të pakënaqur? Mos vepro dhe qëndro pa lëvizur mos u mundoni të plotësoni boshllëkun që ndjeni duke u hedhur këtu dhe atje. Kur nuk dini çfarë të thoni ose çfarë të bëni, është më mirë të mos thoni ose të bëni asgjë. Çlodhuni, ndaloni dhe mendoni! Shprehni dashurinë dhe mirënjohjen tuaj më shumë për ata që ju duan dhe ju ndihmojnë sa herë që keni nevojë për ta.

Luani – Do ta filloni ditën mirë pasi jeni të motivuar, të fortë, të gëzuar dhe plot vetëbesim! Yjet do të sjellin një frymë të freskët mes atyre që kanë një jetë të qetë dashurie, sepse mirëkuptimi me partnerin do të jetë i shkëlqyeshëm. Nëse aventura është ajo që ju kërkoni dhe dëshironi, kjo ditë është e gjitha në anën tuaj, duke e bërë çdo rrugë të lehtë për ju.

Virgjëresha – Ditë ideale për të marrë një vendim ose për tu hedhur në ndonjë iniciativë të re. Yjet janë në anën tuaj! Në fushën sentimentale, lini veten të shkoni në butësi dhe përkëdhelje me partnerin tuaj, dhe mos i fshehni dëshirat tuaja. Është koha e duhur për të bërë projekte të rëndësishme. Largoni melankolinë dhe përtacinë duke bindur një mik që të fillojë një sport me ju.

Akrepi – Kaq shumë çështje të vogla për të zgjidhur meritojnë një vëmendje. Mos u shmangni dhe përballuni me një frymë konstruktive pasi do të jetë në interesin tuaj. Dëshira për risi dhe liri në dashuri do t’ju bëjë të vraponi nëpër brigjet e tjera, megjithatë mendja e shëndoshë ju këshillon të mendoni dy herë.

Shigjetari – Hëna në shtëpinë e dashurisë e bën këtë ditë të veçantë. Ndjeshmëria dhe gëzimi i shqisave do të rishfaqen duke i dhënë jetë momenteve të lezetshme të një lumturie të fortë dashurie. Me përpjekje minimale, ju mund të arrini qëllimet që ju interesojnë.

Bricjapi – Ankthi dhe shqetësimi do të qetësohen sa më shpejt që të jetë e mundur. Ndjeshmëria juaj do t’ju bëjë të reagoni ashpër ndaj një shakaje.Një picë me miqtë është gjithmonë më mirë sesa të qëndrosh në shtëpi para televizorit.

Ujori – Një e shtunë bujare ju pret me ide fantastike për sferën emocionale, miqësi dhe argëtim për ata që duan dashuri të shpejtë. Kjo nuk do të thotë që përjashtohet mundësia e një dashurie në shikim të parë me atributet e duhura për të çuar në një marrëdhënie të qëndrueshme. Me pak fjalë, ka diçka për të gjithë thjesht duhet të merreni me punë.

Peshqit – Në llogarinë bankare, kjo ditë mund t’ju lerë pak mbrapa për shkak të një shpenzimi shtesë ose bujarisë së tepruar nga ana juaj. Nuk ka nevojë të qani mbi qumështin e derdhur. Moderoni entuziazmin tuaj të shtrenjtë dhe shtrëngoni rripat. Le te flasim per dashurine, dikush do vijë dhe do t’ju vjedhë zemrën.