Plagosen 3 efektivë policie, dalin detajet e minutës së fundit

62

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të martë në Kosovë, ku mbetën të plagosur 3 efektivë policie si shkak i përndjekjes së një drejtuesi automjeti i cili po ngante makinën mbi normat e lejuara të shpejtësisë, autori është përplasur me makinën e tyre.

Policët u dërguan me urgjencë në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën ndërkohë që i dyshuari është shoqëruar në komisariat për të verifikuar nëse ka qenë i dehur në momentin e aksidentit.