“Fantazma” që vendos tritolin në biznesin dhe makinën e policit në Shkodër

280

Focus24.info ka mundur të sigurojë videon e personit që vendosi një sasi eksplozivi në biznesin dhe makinën e efektivit Ndrek Rrasa në fshatin Grudë e Re në Shkodër.

Videoja është shkëputur nga kamerat e sigurisë dhe tregon një person të maskuar me parukë që ndez lëndën shpërthyese.

Më pas, autori është larguar me shpejtësi duke përfituar nga errësira në zonë.

Fatmirësisht, nga shpërthimi në biznesin dhe makinën e Ndrek Rrasës nuk pati persona të lënduar.