Arrestohet këngëtarja Elsa Lila, bie në pranga edhe boksieri i njohur shqiptar, zbardhet veprimtaria e tyre kriminale (DETAJE)

568

Policia italiane ka shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me shitjen e drogës e përbërë nga 13 persona, italianë dhe shqiptarë.about:blank

Mes tyre është edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Elsa Lila, 40 vjeçe, e cila mbante llogaritë e dyqanit.

I përfshirë është dhe boksieri Petrit Bardhi, i njohur si “Titty”.

Janë lëshuar 13 urdhër arreste, por deri tani në pranga ka rënë vetëm 9 persona në pranga.