Përgjaken rrugët e vendit, një i vdekur nga aksidenti i rëndë, makina përfundon në humnerë

160

Një aksident me vdekje ka ndodhur në Mallakastër, paraditen e kësaj të marte.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e daljes së mjetit nga rruga, në vendin e quajtur Drenovë, ka humbur jetën shtetasi me incialet G.Q.

Mësohet se makina ka rënë në humnerë, ndërkohë që zjarrfikësja dhe policia po punojnë për nxjerrjen e trupit të viktimës.

Si pasojë e aksidentit ka dhe një person të plagosur, i cili është dërguar me urgjencë drejt spitalit.