Moti Sot, e hënë 28 shkurt 2022

95

Dita e hënë e 28 shkurtit pritet të vijojë me mot të kthjellët.

Era do të fryjë e lehtë deri mesatare, për momente e fortë kryesisht në veri dhe veriperëndim.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit do të jenë: në bregdet 8 deri në 17 °C, në vendet e ulëta 9 deri në 18 °C dhe në vendet malore 2 deri në 9 °C.