E RËNDË në Tiranë: 1 person hub jetë, 3 të plagosur në një lokal

398

Një krim i rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Në thellësi në Don Bosko në zonën e Filandos janë plagosur me armë zjarri tre persona, dyshohet se një ka vdekur.

Paraprakisht mësohet se ngjarja ka ndodhur në një lokal në këtë zonë.

Autorët kanë goditur me kallashnikov dhe janë larguar me shpejtësi me një makinë “Benz” drejt Laprakës.