Vrasje me armë zjarri në Tiranë

180

Një ngjarje e rëndë është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në kryeqytet. Raportohet se një 35-vjeçar është vrarë me armë zjarri në Kodër Kamëz.Mësohet se viktima është gjetur brenda një automjeti me targa të huaja.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës dhe rrethanat se si ka ndodhur krimi i rëndë.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe ka filluar hetimet.