Zhvillime të papritura! Tensionohet situata në selinë blu, çfarë PO NDODH?

400

Zhvillime të papritura në selinë e Partisë Demokratike. Sali Berisha dhe mbështetësit e tij janë futur në seli, për të zhvilluar një mbledhje.

Në hollin e partisë ka një përplasje.Një militante e Lulzim Bashës është përplasur me mbështetësit e Sali Berishës në selinë blu.

“Unë nuk po bëj asnjë skandal, as po gjuaj as po shaj. Jam në punë time”, thotë një përfaqësuese e cila duket se mbështet Lulzim Bashën, ndërsa nuk është e qartë se çfarë po ndodh.