Deputeti shqiptar jep lajmin e hidhur, ndërron jetë zyrtari i njohur: Prehu në paqe miku im! (EMRI+FOTO)

146

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hotika dhënë lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të Isuf Qetaj,  zyrtar i LDK-së dhe ish-luftëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Në njoftimin e tij në Facebook, Hoti u ka shprehur ngushëllime familjes Qetaj, dhe degës së LDK-së në Gjermani.

“Prehu në amshim miku im, Isuf Qetaj, luftëtar i lirisë. Ngushëllime familjes Qetaj, miqve të Isufit dhe Degës së LDK-së në Gjermani“, shkroi Hoti.

https://m.facebook.com/avdullah.hoti/posts/455746575912862