Moti Sot, e mërkurë 24 nëntor 2021

130

Ditën e nesërme parashikohet të ketë mot me kthjellime dhe vranësira mesatare.

Në orët e mëngjesit sërish përgjatë luginave do të shfaqet mjegulla e mjegullina në lugina.

Era do të fryjë me drejtim lindje-verilindje e lehtë e mesatare përgjatë bregdetit, duke u pasuar nga valëzim në dete i forcës 3 ballë.