E rëndë, përplasi për vdekje këmbësorin, shoferi largohet nga vendngjarja

165

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Krujë, ku një person ka përplasur për vdekje këmbësorin I.M.

Njoftimi i policisë:

Krujë/Informacion paraprak

Me datë 31.10.2021, rreth orës 17:35, në aksin rrugor Fushë Krujë-Tapizë, një mjet tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin I. M., këmbësor, i cili si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.