Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

122

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Llakatund Vlorë, ku nipi ka vrarë me armë gjahu xhaxhanë dhe më pas ka vrarë edhe veten.

NJOFTIMI

Në fshatin Mekat, Vlorë, dyshohet se shtetasi G. K, ka vrarë me armë gjahu në banesë xhaxhain e tij, shtetasin J. K, dhe më pas ka vrarë veten.about:blank

Në vendngjarje është gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materiale arma e gjahut.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.