E rëndë! Gjendet trupi i pajetë i një 45-vjeçari, është vrarë me armë zjarri

199

Një trup i pajetë, ende i paidentifikuar është gjetur në Peqin, pranë lumit Shkumbin. Policia njofton se viktima është rreth 45-vjeç, ndërsa raportohet se është vrarë me armë zjarri.

Policia e Peqinit/ Informacion paraprak

Në lagjen Çezmë, Peqin, në afërsi të lumit Shkumbin, është gjetur i vrarë me armë zjarri, në rrethana ende të paqarta, një shtetas rreth 45 vjeç, ende i paidentifikuar.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë, të cilat vijojnë krehjen e zonës.

Grupi hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan, vijon punën për identifikimin e viktimës, zbardhjen dhe dokumentimin e rrethanave të ngjarjes, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.